środa, 31 grudnia 2014

Podsumowanie 2014 roku

Witam Was ! Tak, żyję i przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale mimo że minęły ponad 4 miesiące szkoły, ja nadal nie mogę się ogarnąć i zaniedbuję praktycznie wszystko. Obiecuję Wam jednak, że od jutra będę się starała robić wszystko by to zmienić! Ale dziś, w tę Sylwestrową Noc przychodzi moment na podsumowanie minionego roku. 

Co się zmieniło w tym roku? 

W moim życiu zaszło kilka zmian, nie da się tego ukryć. Założyłam tegoż oto bloga (;)) poznałam wielu wielu wspaniałych i bardzo wartościowych ludzi, zmieniłam szkołę. Staram się również robić wszystko, by każdego dnia być lepszym człowiekiem. Zaprzyjaźniłam się z aktywnością fizyczną i mam nadzieję, że ta przyjaźń potrwa baaardzo długo :P Przyznaję bez bicia, od września wiele spraw zaniedbałam i będę się starała je choć trochę przywrócić do właściwego stanu. Straciłam kilka do niedawna bliskich osób, może ze swojej winy, może również z ich winy, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Spełniłam także kilka swoich marzeń. Co więcej, starałam się również żyć, takim życiem, jakim chce. 

Co chciałabym od 2015 roku? 

Chciałabym przede wszystkim rozwinąć bloga ale i również rozwinąć samą siebie.
Z pewnością od jutra przyjdą zmiany. Pamiętajcie: ZMIAN NIE NALEŻY SIĘ BAĆ! Zmiany są dobre! I tutaj również pytanie do Was: co chcielibyście, aby pojawiło się na blogu? Poza zmianami, które ja planuję, chcę również Was zapytać o zdanie. 

Od 2015 roku chciałabym: 

  • wyzwań, które sprawią że będę lepszym człowiekiem 
  • większej ilości podróży 
  • więcej czasu z przyjaciółmi 
  • i wiele wiele więcej rzeczy! 
Ale to ode mnie zależy co tak naprawdę osiągnę. Snucie postanowień noworocznych pomaga tylko nakreślić cele. Jeżeli będziemy siedzieli i czekali aż coś może się zdarzy to nigdy prawdziwie nie przeżyjemy naszego życia. Dlatego od jutra bierzemy się do roboty i czynimy swoje życie lepszym! Wchodzicie w to? 


Dziękuję Wszystkim za rok 2014 i wszystkie niezapomniane momenty, doświadczenia
i dziękuję również Wspaniałym Ludziom, którzy pomagają mi dostrzegać, jak piękne jest życie! 

Follow my blog with Bloglovin

2 komentarze:

  1. Dzięki Ola za życzenia! ;) Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze w tym nowym roku oraz żeby to, co sobie postanowiłaś, nie zgubiło się po drodze. ;)

    OdpowiedzUsuń